5. rok Rainbow Six Siege je tu a hráči môžu očakávať tento obsah

5. rok Rainbow Six Siege je tu a hráči môžu očakávať tento obsah

 

Síce toho bude menej ako je vo zvyku, no hádam to bude stačiť.

Ubisoft postupne zverejňuje informácie týkajúce sa 5. roku fungovania ich populárnej kompetitívnej taktickej FPS Rainbow Six: Siege. Už len fakt, že hra sa pri takej popularite dožila 5 rokov je úctyhodný a je zrejmé, že Ubisoft neplánuje prestať podporovať túto hru. A tak zverejnili plán vydávania nového obsahu pre nasledujúci rok.

A tento plán žiaľ potvrdil to, o čom sa už chvíľu hovorilo. Že namiesto 8 operátorov za rok sa hráči dočkajú iba šiestich. Zo začiatku to bude štandardný prídel dvoch operátorov za sezónu, ktorý sa v posledných dvoch sezónach zníži na jedného operátora za sezónu. Spustenie novej sezóny je naplánované na 9. marca 2020. 

5. rok teda bude obsahovať tradičné štyri sezóne, pričom každá ponúkne vlastný Battle Pass, vlastné podujatia a autori sa budú sústreďovať aj na vylepšenia hry. Každú sezónu bude navyše prepracovaná jedna mapa z hry. Najprv to bude Oregon, potom House, následne Skyscraper a nakoniec Chalet.

Prvými dvoma novými operátormi budú Oryx a Iana o ktorých sme písali v samostatnom článku. V tomto článku sa taktiež dočítate, aké sú plány Ubisoftu na cross-play a cross-save. Zmien sa dočká aj hrdina Tachanka a podľa Ubisoftu je ďalším adeptom na prepracovanie Clash.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk