Microsoft priblíži svoju novú konzolu a Project xCloud už o niekoľko dní

Microsoft priblíži svoju novú konzolu a Project xCloud už o niekoľko dní

Čo nové sa dozvieme je však záhadou.

Microsoft plánoval svoju účasť na GDC 2020 vo veľkom, no po zrušení podujatia sa rozhodli, že rovnaké posolstvo odovzdajú svetu prostredníctvom dvoch livestreamov, pričom obsahovo to budú totožné prednášky ako tie, ktoré mali odprezentovať na GDC.

Spoločnosť tak zverejnila obsah týchto prednášok a podľa rozpisu to vyzerá tak, že okrem pokrokoch v DirectX API sa dozvieme niečo nové aj o chystanej Xbox Series X konzole a taktiež aj o pokrokoch v Project xCloud, streamovacej službe Microsoftu.

Ak vás teda zaujímajú tieto témy, tak si nalaďte živý prenos z prednášok v utorok, 18. marca od 19:40 prednášku s názvom Xbox Series X + Project xCloud = Nová kapitola v hraní.

Okrem toho si napríklad deň predtým budete môcť vypočuť prednášku štúdia The Coalition, ako urobili Gears 5 prístupnejšou hrou, ako vytvorilo štúdio Rare svoje live service hru Sea of Thieves a čo všetko je za prevádzkou herného štúdia v podaní vývojárov z Turn 10. Nižšie je celý zoznam prednášok. Iba pamätajte, že k zobrazenému času musíte pripočítať 8 hodín.

Prednášky budú vysielané cez službu Mixer.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk