Gears 5 spúšťa novú operáciu s mapami, postavami, odmenami a herným módom

Gears 5 spúšťa novú operáciu s mapami, postavami, odmenami a herným módom

 

The Coalition nás poteší nádielkou obsahu.

Už bez svojho šéfa Roda Fergussona (ten odišiel začiatkom mesiaca do Blizzardu) sa štúdio The Coalition púšťa do spustenia ďalšej sezóny Gears 5, ktorú v tejto hre nazývajú Operations. Už 31. marca sa začne tretia v poradí, Operation 3: Gridiron.

Nová sezóna je pomenovaná po úplne novom móde, ktorý tvorcovia pridávajú do hry. Ide o mód v ktorom sa stretnú dva tímy 5v5 a k dispozícii majú iba jeden život. Úlohou hráčov je získať neutrálnu vlajku a udržať ju v súperovej základni po dobu piatich sekúnd. Vyhráva tím, ktorý ako prvý dosiahne 13 bodov.

K dispozícii budú aj nové postavy. Za COG si budete môcť zahrať za známeho Augusta Colea a aj za Claytona Carmina. Za Locustov/Swarm budú dostupní Queen Myrrah a Theron Guard.

Úplne novou mapou je Pahanu. Dvoch nových máp sa dočká mód 2v2 Gnashers (Annex a Arena) a z Gears 4 sa vráti obľúbená mapa Canals.

Tvorcovia sľubujú výrazné zlepšenie tamojšieho Battle Pass systému, ktorý sa volá Tour of Duty. Odteraz budú hviezdy dostupnejšie na získanie a nebudú vyžadovať tak náročné úlohy, čo by malo vyústiť v rýchlejšie odomykanie odmien, ktorých je opäť neúrekom. Okrem toho by sme sa mali dočkať aj mnohých opráv bugov.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk