CD Projekt RED naďalej verí, že Cyberpunk 2077 príde v septembri

CD Projekt RED naďalej verí, že Cyberpunk 2077 príde v septembri

 

Ruku do ohňa by však za to určite nedali.

Mnohí herní redaktori sa po vypuknutí pandémie koronavírusu vyjadrili, že to síce neohrozí vydanie hier v marci a apríli, no za týmito mesiacmi už nie je žiadna hra v bezpečí. A presvedčili sme sa o tom sami – odložená bola napríklad očakávaná Playstation 4 exkluzivita The Last of Us: Part II, alebo dvojica hier od Microsoftu, Wasteland 3 a Minecraft Dungeons.

A jednou z najočakávanejších hier tohto roka je RPG hra od poľského štúdia CD Projekt RED, Cyberpunk 2077. Tá už raz bola odložená a súčasný dátum znie 17. september. Či to však aj tak bude, to nevie predpovedať asi nikto. Zástupcovia štúdia CD Projekt RED však veria, že tento dátum stihnú splniť.

„Zatiaľ neevidujeme nedostatok motivácie a taktiež máme k dispozícii všetky nástroje, aby sme dokázali pracovať z domu. V režime domácej práce zatiaľ fungujeme tri týždne a výsledky potvrdzujú našu schopnosť efektívne fungovať bez väčších problémov. Zatiaľ sa naše plány nezmenili a smerujeme k vydaniu hry, ktorý je stanovený na 17. septembra,“ prezradil šéf CD Projekt Group Adam Kiciński.

Samozrejme, všetko sa určuje podľa súčasného vývoja situácie a je prakticky nemožné povedať to s istotou, nakoľko nikto nevie predpovedať ani to, ako sa bude vyvíjať pandémia. Držíme však palce, aby sa to podarilo.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk