Po minuloročnej katastrofe sa WWE 2K21 nedočkáme vôbec

Po minuloročnej katastrofe sa WWE 2K21 nedočkáme vôbec

 

Potrebná pauza prichádza.

O jednej z najhorších hier minulého roka, WWE 2K20 sme písali dostatočné množstvo článkov. Hra bola vydaná v katastrofálnom stave, bola plná bugov a glitchov a ani niekoľko patchov ju nedokázalo dostať do top formy. Dôvod bol jednoduchý – Vydavateľ Take 2 zobral vývoj série štúdiu Yuke’s a vložili ho do rúk tvorcom NBA 2K, štúdiu Visual Concepts. Tí však mali na vývoj hry veľmi krátky časový úsek a výsledok bol viac ako zlý.

Ak ste dúfali, že s WWE 2K21 si séria napraví reputáciu a hráči sa napravia chuť, tak pre vás máme zlé správy. Justin Leeper, bývalý scenárista módu Road to WrestleMania totiž z dobre informovaných zdrojov potvrdil, že WWE 2K21 bola zrušená a séria sa tak v tomto roku nedočká nového prírastku.

Ako však podotkol aj sám Leeper, tento fakt sa určite dá považovať za pozitívny. Po prerušení každoročného vydávania tejto série volali aj fanúšikovia, ktorí boli vrcholne nespokojní so stavom WWE 2K20 a mali pocit, že dodatočný rok vývoja je presne to, čo séria potvrdzuje. Vydavateľ hry, Take 2 sa však k týmto špekuláciám odmietol vyjadriť.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk