Zatiaľ čo reálna Formula 1 stojí, tak tá virtuálna už štartuje motory

Zatiaľ čo reálna Formula 1 stojí, tak tá virtuálna už štartuje motory

 

Prvý krát aj vo Vietname a Holandsku.

Kolotoč Formuly 1 sa podobne ako drvivá väčšina športov úplne zastavil. Sezóna, ktorá sa mala začať v marci v Austrálii sa zatiaľ vôbec nezačala a niekoľko podujatí bolo kompletne zrušených a organizátori teraz vytvárajú provizórny kalendár a snažia sa zabezpečiť, aby sa sezóna vôbec začala.

No zatiaľ čo reálna Formula 1 bojuje s vlastnou existenciou, tak tá virtuálna bola ohlásená včera. F1 2020 príde už 10. júla 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4 a špeciálna verzia hry sa bude niesť v znamení 7-násobného šampióna Michaela Schumachera.

Tí, ktorí si totiž kúpia Deluxe Schumacher Edition dostanú okrem štandardného balíčka aj štyri monoposty, ktoré počas svojej kariéry používal

  • 1991: Jordan 191
  • 1994: Benetton B194
  • 1995: Benetton B195
  • 2000: Ferrari F1-2000

Tí ostatní však dostanú štandardnú F1 2020, ktorá však prinesie niekoľko zlepšení a zmien. Prvá z nich vychádza zo samotného kalendára Formuly 1, nakoľko pribudnú nové okruhy v Hanoji (Vientam) a v Zandvoorte (Holandsko).

Do hry pribudne nový mód s názvom My Team, ktorý vám umožní vybudovať si vlastný F1 tím a zaradiť sa s desiatim už existujúcim tímom šampionátu. Do hry sa vracia aj split-screen pre dvoch hráčov a v F1 2020 nájdete aj viac možností nastavenia pre dokonalý F1 zážitok.

Zdroj: Codemasters, 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk