Odhalenie vikingského prostredia Assassin’s Creed v The Division 2 bola náhoda

Odhalenie vikingského prostredia Assassin’s Creed v The Division 2 bola náhoda

 

Prekvapujúce tvrdenie.

Že Ubisoft je čo sa týka leakov ako deravý kôš, to sa vie už dávno. V útrobách tejto firmy sa neudrží prakticky nič a aj kvôli tomu napríklad teraz vieme, že nás čaká ohlásenie Far Cry 6. A vďaka tomu sme napríklad o „vikingskom“ Assassin’s Creed vedeli prakticky od minulého roka. Áno, nemali sme to síce na 100% potvrdené, no už keď o týchto leakoch hovoria renomovaní herní novinári, tak viete, že na tom bude niečo pravdy.

A ako jeden z „dôkazov“ toho, že nový Assassin’s Creed sa bude odohrávať v časoch Vikingov považovali hráči easter egg z The Division 2 na ktorom je zobrazený Viking a na plagáte je dokonca názov Valhalla a v rukách drží niečo, čo nápadne pripomína Piece of Eden.

Naratívny šéf projektu Darby McDevitt však prekvapujúco prezradil, že tento obrázok z hry nemá žiaden súvis s Assassin’s Creed: Valhalla: „Vývojári ho tam vložili iba preto, že sú zo Švédska. Jednoducho chceli do hry pridať niečo zo svojej kultúry. Ktokoľvek to bol chcel dosiahnuť iba toto. Nemalo to s nami nič spoločné.“

Nemyslím si, že v tej dobe sme mali presne určený finálny názov hry a pracovali sme s kódovým označením Kingdom. Keď zapnete našu hru tak uvidíte, že nemá nič s týmto plagátom.“

Je to však celkom bizarná situácia. Plagát totiž dokonca trafil aj finálny názov hry a takéto niečo sa hocikomu nepodarí.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk