Cyberpunk 2077 vám umožní upraviť veľkosť genitálií

Cyberpunk 2077 vám umožní upraviť veľkosť genitálií

 

Next-gen je skutočne tu.

Prednedávnom sme vás informovali o pestrej správe z Brazílskej agentúry, ktorá mala za úlohu posúdiť vekovú prístupnosť Cyberpunku 2077. A hra síce prešla, no samozrejme s ratingom 18+. Keď si jej hodnotení chcete prečítať viac, tak nižšie je odkaz na článok.

Dnes však svoju správu zverejnila aj agentúra ESRB, ktorá pokrýva vydanie hry v USA a Kanade a ako sa dalo očakávať, hra sa vyhla AO ratingu a dostala rating M (Mature). Zo správy sme sa však dozvedeli celkom fascinujúce veci, ktoré sa týkajú možností hry a toho, čoho budeme v hre svedkami.

Skvelý je napríklad popis nahoty a výberu pohlavia: „Hráč si môže vybrať pohlavie a upraviť postavu. Prispôsobenie môže zahŕňať zobrazenie pŕs, zadku a genitálií ako aj rôznych veľkostí a kombinácií genitálií.“

Takže je to oficiálne. V Cyberpunku 2077 si budeme môcť upraviť veľkosť genitálií. A ak vás toto nepresvedčilo o tom, že nás čaká GOTY 2020, tak už nevieme čo by vás presvedčilo.

Hra bude obsahovať aj sexuálne scény z pohľadu prvej osoby, orálny aj „klasický“ sex doplnený o zábery, kedy sa hlava postavy blíži k rozkroku partnera.

Samozrejme nebudú chýbať ani ďalšie veci ako napríklad pohľad na človeka, ktorý šnupe speed, mrzačenie a quest keď niekomu kladivom a klincami prerážate ruky a nohy.

Cyberpunk 2077 vychádza 19. septembra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: ESRB

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk