Remaster Mass Effect Trilógie je reálny a uvidíme ho v priebehu najbližších 12 mesiacov

Remaster Mass Effect Trilógie je reálny a uvidíme ho v priebehu najbližších 12 mesiacov

 

Otázkou sú platformy a dátum vydania.

Včera uverejnila spoločnosť Electronic Arts svoje finančné výsledky za minulý rok (apríl-marec 2020) a hlavne nám prezradili, čo od nich môžeme očakávať v najbližšom roku.

V zozname hier sa však nachádzala jedna, ktorá bola označená iba jednoducho ako „HD title,“ čo znamená, že ide o hru, ktorá je určená pre „veľké konzoly“ a PC. Nie každý však bol taký tajnostkársky ako Electronic Arts.

Redaktor Venture Beat Jeff Grubb totiž rovno prezradil, že tento tajuplný HD title je remaster trilógie série Mass Effect. To znamená, že už čoskoro sa budeme môcť vydať na záchranu galaxie v koži Sheparda opäť, no tentokrát natívne na súčasných konzolách (a možno aj PC) a so všetkým DLC obsahom.

Znamená to teda, že hry sa dočkáme do marca 2021. Kedy, to je však otázne. A nie je to jediná otázka, ktorá sa tejto kolekcie týka. Zatiaľ čo predpokladáme, že PS4 a Xbox One verzia sú isté, tak nevieme, či sa kolekcie dočká aj Switch a PC. A taktiež bude zaujímavé, ako EA pristúpi k verziám pre Xbox Series X a Playstation 5.

Takže. Neberte to síce ako 100% oficiálne potvrdenie kolekcie, no náznakov už bolo dosť a Grubb je veľmi dôveryhodný novinár s dobrými zdrojmi vo vnútri herného biznisu. Takže áno. Dočkáme sa Mass Effect Trilogy Remastered.

Zdroj: VentureBeat

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk