Activision ohlasuje remake prvých dvoch hier Tony Hawk's Pro Skater

Activision ohlasuje remake prvých dvoch hier Tony Hawk's Pro Skater

 

Plný grafický remake!

Dominik vás dnes skôr informoval o veľkom ohlásení chystanom na 18:00 a tým ohlásením napokon nie je ani Superman a ani Batman. Po rokoch sucha a slabých hier prichádzajú prvé dve Tony Hawk hry v novej grafike, novými hernými módmi, multiplayerom (lokálny i online) a 4K grafike. Hra, respektíve kolekcia hier sa volá Tony Hawk's Pro Skater 1+2, a vyjde 4. septembra 2020 na PS4,XONE a ...Epic Store.

Okrem grafickej stránky (a že hry z ukážok vyzerajú parádne) bude vylepšená aj stránka ovládania, nakoľko ak mali tie hry vo svojej dobe vážnejší problém, tak to bolo práve nie príliš ohrabané ovládanie. Preto dúfajme, že to tentokrát bude bez problémov. Nuž, po tých 20 rokoch by sa už aj patrilo, že.

Nečakajte ale nové triky. Tony sa v streame vyjadril, že nechceli príliš zasahovať do pôvodnej hrateľnosti. Určité triky ale boli v tomto remasteru vypilovanejšie. Avšak, prvýkrát v histórii dostanú tieto legendárne hry možnosť revertu, ktorým môžete dosiahnuť priam až nekonečné kombá. Pôvodne sa táto možnosť objavila až v Tony Hawk's Pro Skater 3.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk