Bioshock kolekcia sa dočkala prekvapujúceho patchu pre výkonnejšie konzoly

Bioshock kolekcia sa dočkala prekvapujúceho patchu pre výkonnejšie konzoly

 

4K, 4K, 4K.

Bioshock: The Collection je zbierkou troch skvelých hier z tejto série, ktorá vyšla ešte v roku 2016 na súčasnú generáciu konzol a pred niekoľkými dňami aj na Nintendo Switch. A pre majiteľov Playstation 4 Pro a Xbox One X čakalo v sekcii herných aktualizácií prekvapenie. Čakal ich totiž patch, ktorý pre tieto verzie hry priniesol vyššie rozlíšenie.

Hry sú tak už oficiálne označené ako Xbox One X a Playstation 4 Pro Enhancend a netrvalo dlho, aby sme sa dozvedeli, čo tieto vylepšenia znamenajú. Server VGTech totiž spravil analýzu na základe ktorej vieme, že Xbox One X verzia hry beží v natívnom 4K rozlíšení a 60FPS zatiaľ čo Playstation 4 Pro verzia funguje v rozlíšení 1440p a 60FPS. To však platí iba pre prvé dve Bioshock hry, pretože Infinite na Xbox One X padá na 1440p a na PS4 Pro ponúka ešte nižšie rozlíšenie. 

Bohužiaľ však nie je všetko úplne s kostolným poriadkom. Užívatelia na Xbox One X a PS4 Pro totiž hlásia, že okrem vyššieho rozlíšenia dostala hra aj nepríjemný stuttering. Tomuto problému sa však už vývojári údajne venujú.

Takže. Asi je na čase opätovne navštíviť Rapture a Columbiu.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk