Cyberpunk 2077 predviedol nové gameplay videá, anime seriál a detektívnu schopnosť braindance

Cyberpunk 2077 predviedol nové gameplay videá, anime seriál a detektívnu schopnosť braindance

 

Nálož kybernetického punku.

Jedna z najočakávanejších hier všetkých čias Cyberpunk 2077 sa konečne predviedla a to príbehovým trailerom, gameplay trailerom, rozhovorom s tvorcami a ohlásením seriálu. Môžeme to brať za akúsi náplasť proti smútku po ohlásení odkladu na 19. november 2020. Cyberpunk 2077 vyzerá zatiaľ nádejne, ale za seba nemôžem povedať, že by som z toho, čo sme mali dnes možnosť vidieť, padol na zadok alebo bol nejako výnimočne ohromený.

Prezentácia CD Projektu sa začala úplne novým príbehovým trailerom. Teda príbehovým, ono šlo o prestrihy medzi cut-scénami, príbehovými scénami videných z prvého pohľadu a normálnymi gameplay sekvenciami. Video je mixom už videných záberov a úplne nových sekcií.

Druhý trailer prezentuje priamo hrateľnosť, konkrétne implantát braindance. Ten nám umožní vo virtuálnom svete, do ktorého sa bude skenovať okolie a hľadať skryté veci, ktoré sme si predtým nevšimli. Predsa len to bude virtuálny svet a ten si budeme môcť takto nahrávať a neskôr analyzovať. Pripomína to batmanovský systém vyšetrovania. Podľa všetkého nebudeme môcť braindance používať stále, len v určitých misiách.

CD Projekt taktiež ohlásil anime seriál Cyberpunk: Edgerunners, ktorí pripravujú v spolupráci so štúdiom Trigger. Ten vyjde v roku 2022 na Netflixe a nebude sledovať dej hry, skôr iné zápletky z kyberpunkového mesta Night City. Seriál bude sledovať osudy 10 ročného chlapca, ktorý sa bude pretĺkať životom a spoznávať svet plný technológií a implantátov. O hudbu sa postará Akira Jamaoka, skladateľ série Silent Hill.

Zdroj: CD Projekt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk