Mass Effect Trilogy Remaster príde, no tento šialený leak pravdivý nie je

Mass Effect Trilogy Remaster príde, no tento šialený leak pravdivý nie je

 

Niekto sa riadne odviazal.

Pred niekoľkými dňami sa na Reddite objavil leak o chystanom remasteri Mass Effect Trilógie. Užívateľ tvrdil, že je bývalý tester EA a Bioware a následne sa riadne odviazal. My sme o tomto leaku nepísali primárne kvôli tomu, že sme ho považovalo za poriadne pritiahnutý za vlasy a navyše, tento užívateľ neposkytol žiadne dôkazy, ktoré by dokazovali jeho pravdivosť.

To však nezabránilo tomu, aby sa informácie o tomto leaku šírili internetom ako požiar. Tak si povedzme, čo tak šialené na tom leaku bolo.

Primárne tento užívateľ tvrdil, že všetky Mass Effect hry budú prepracované do Frostbite Enginu, čo je veľká červená na semafore. Totižto, prepracovať hru z Unreal Enginu do Frostbite nie je až tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať a nezdá sa nám, že by EA bolo ochotné až tak investovať.

Prakticky, všetky tri hry sa mali dočkať dosť výrazných zmien v hrateľnosti, do všetkých troch hier mal byť pridaný vystrihnutý obsah a zmenené mali byť aj interakcie s NPC postavami a samozrejme DLC mali byť integrované priamo do hry.

Išlo doslova o „dreamlist“ toho, po čom túži mnoho fanúšikov a preto bolo zrejmé, že asi bude mať od pravdy ďaleko.

Herný insider shinobi sa však vyjadril jasne: Celý tento leak je jednoducho hlúposť.

To však na druhej strane neznamená, že celý remaster Mass Effect trilógie je hlúposť. Ten má prísť ešte počas tohto roka, no EA ho zatiaľ oficiálne neohlásilo.

Zdroj: Twitter/Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk