Okrem zjavne zvýšenej ceny nebudú v Crash Bandicoot 4 chýbať ani mikrotransakcie

Okrem zjavne zvýšenej ceny nebudú v Crash Bandicoot 4 chýbať ani mikrotransakcie

 

Trochu studená sprcha po radostnom ohlásení.

Včera sme vás informovali o tom, že Amazon znenazdajky zvýšil cenu vydania očakávanej skákačky, Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Prišlo to paradoxne iba niekoľko dní po tom, čo bývalý šéf Sony WWS, Shawn Layden volal po tom, aby sa buď prehodnotila dĺžka dnešných AAA hier, alebo aby sa prehodnotila ich cena. A aj keď zatiaľ Activision oficiálne nepotvrdil navýšenie cien svojich hier, tak na nemeckom Amazone stále svieti krásnych 70€.

Každopádne, jedna vec sa zdá istá. Okrem toho bude mať Crash Bandicoot 4 aj mikrotransakcie. Veď je rok 2020, takže asi o žiadne prekvapenie nejde. Zistilo sa to podľa listingu hry na Xbox Store, ktorý jasne uvádza, že hra bude podporovať in-game nákupy.

Zmysel dáva (a dúfame, že to tak aj bude), že za in-game menu, alebo reálne peniaze budeme môcť nakupovať rôzne skiny pre hrateľné postavy. Totižto, výskyt skinov v hre podporuje aj Xbox Store, ktorý vám ku každej predobjednávke digitálnej verzie hry pribalí aj „Totally Tubular“ skiny pre Crasha a Coco. Vyzerá to teda, že ikonické modré šortky si budete môcť vymeniť.

Zatiaľ sa však nejaví, že by tieto mikrotransakcie mali nejakým spôsobom ovplyvniť hrateľnosť, no ako to nakoniec bude, to uvidíme až po vydaní hry samotnej.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time vychádza 2. októbra na Playstation 4 a Xbox One.

Zdroj: Xbox Store

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk