Boli nové Xbox exkluzivity odhalené cez Twitter, podobne ako Prince of Persia?

Boli nové Xbox exkluzivity odhalené cez Twitter, podobne ako Prince of Persia?

 

A zatĺkať a zatĺkať a zatĺkať.

Microsoft má na júl pripravenú svoju náhradu klasickej E3 show. Nevieme síce kedy, no podľa posledných informácií to určite nebude na začiatku júla, takže skôr ju očakávame niekedy uprostred mesiaca. Na tejto show by nám Microsoft mal ukázať to, na čom pracuje ich 15 interných štúdií a vieme iba o jednej hre, ktorá tam bude na 100% - Halo Infinite.

Zvyšné hry sú jednoducho špekulácie, no vieme, že svoje hry tam ukážu štúdiá Playground Games, Ninja Theory či The Initiative.

Špekuluje sa však, že Microsoft plánuje ponúknuť hráčom reštart RPG série Fable a taktiež aj reštart legendárnej N64 hry Perfect Dark. A posledné náznaky hovoria jasne.

Tom Warren zo serveru The Verge totiž zrhnul nové objavy Xbox komunity, ktorá objavila dva Twitter účty označené ako Placeholder, ktoré jasne hovoria o sériách Perfect Dark a Fable.

Môžete si však povedať...veď ide iba o Twitter účty a tie si môže vytvoriť hocikto. Zaujímavý je však nie len dátum registrácie týchto Twitter účtov, ale aj fakt, že keď kliknete na „Zabudol som heslo,“ tak Twitter chce poslať reset hesla na e-mailovú adresu @microsoft.com, čo už vzbudzuje viac podozrení. A ďalším faktom je, že Placeholder Fable série sledoval ako jediný Ken Lobb, ktorý je kreatívnym šéfom Xbox Game Studios.

Šéf Xbox marketingu Aaron Greenberg však reagoval, že ide o bežnú prax pri registrácii Twitter účtov a nemáme znásobovať svoje nádeje, na čo však redaktor Windows Central Jez Corden reagoval celkom svojsky.

Mimochodom, rovnaká vec sa stala pred niekoľkými dňami aj s Twitter účtom Prince of Persia, ktorý bol vytvorený v máji 2020 a po snahe o reset hesla sa objaví mailová adresa @ubisoft.com. Môže ísť o náhodu, no na druhej strane – špekulácie o návrate série Prince of Persia sa množia a Ubisoft konferencia je už o 2 týždne...

Zdroj: Twitter/TheVerge

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk