V šľapajach Vaasa, Pagan Mina a Seeda pôjde vo Far Cry 6 herec z Breaking Bad

V šľapajach Vaasa, Pagan Mina a Seeda pôjde vo Far Cry 6 herec z Breaking Bad

 

Alebo je to celé inak?

Séria Far Cry je v posledných dieloch známa primárne kvôli ikonickým postavám hlavných protivníkov. Veď hype Far Cry 3 bol vybudovaný primárne na postave Vaasa a odvtedy sa to so sériou vezie ďalej.

A zdá sa, že do týchto veľkých topánok sa v šestke obuje herec Giancarlo Esposito. Sám Esposito totiž v rozhovore pre Collider prezradil, že pracuje na úplne novej hre, no o svojej role nemôže povedať veľmi veľa. Prezradil iba to, že ide o „nový štýl hrania“ a ide o veľkú hru o ktorej by sme sa mali dozvedieť tento mesiac.

Následne prišiel s novými informáciami web Gamereactor, ktorý prezradil, že Espositova herná rola sa týka chystaného šiesteho pokračovania série Far Cry, ktorú má Ubisoft predstaviť na svojej Ubisoft Forward konferencii, ktorá sa bude konať 12. júla.

O Far Cry 6 zatiaľ vieme iba to, že hra príde v do konca apríla 2021, čo nám Ubisoft potvrdil pri rozhovore s investormi. Taktiež vieme, že hra opustí prostredie Ameriky a zavedie nás do „viac exotického prostredia.“ Ak by sa správy o Espositovi v tejto hre potvrdili, išlo by o druhého herca zo seriálu Better Call Saul, ktorý by si zahral v sérii Far Cry, pričom prvým je samozrejme spomínaný Vaas – Michael Mando.

Zdroj: VG247/GameReactor/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk