Nové Call of Duty sa už objavilo aj na Xbox Store

Nové Call of Duty sa už objavilo aj na Xbox Store

 

Čaká nás výmena stráží?

Ešte minulý mesiac sa na Playstation Store objavil tajuplný titul s názvom The Red Door. A nikto by z toho nerobil vedu, pokiaľ by nebolo všeobecne známe, že The Red Door je interné označenie novej Call of Duty hry, ktorú vyvíja štúdio Treyarch. A keďže sa hra objavila v obchode pred Playstation 5 Showcase, tak sa očakávalo, že k predstaveniu hry príde presne počas tohto podujatia. Zmysel by to dávalo, keďže Sony malo v posledných rokoch marketingovú spoluprácu práve s konzolou od Sony.

Lenže nič také sa nestalo a teda zostali iba dve možnosti. Buď sa Activision rozhodol potiahnuť prezentáciu svojej hry sám, alebo presedlal do tábora zelených a marketingovým partnerom série bude opäť Xbox.

Týždeň pred Xbox Games Showcase sa hra The Red Door objavila aj na Xbox Store. Jej popis hovorí: „Existuje viac ako jedna pravda. Keď budeš hľadať odpovede, buď pripravený spochybňovať všetko a akceptovať, že nič nebude ako predtým. The Red Door ťa čakajú. Odvážiš sa vstúpiť?“

Nižšie je uvedené, že ide o hru, ktorú vydáva Activision a má mať 81,65GB.

Vieme, že rok 2020 nie je celkom štandardným, no aj tak je celkom divné, že je polovica júla a nové Call of Duty ešte nebolo predstavené. Dočkáme sa teda oficiálneho predstavenia 23. júla?

Zdroj: Xbox Store

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk