Cena nového DLC pre The Outer Worlds zjavne znamená, že pôjde o veľkú príbehovú expanziu

Cena nového DLC pre The Outer Worlds zjavne znamená, že pôjde o veľkú príbehovú expanziu

 

Na včerajšom Xbox Games Showcase sme sa dočkali nielen trailerov na novooznámené tituly budúcej generácie, ale aj predstavenia DLC Peril On Gorgon pre „obsidiánovú“ RPG The Outer Worlds. Na nový príbeh z prostredia absurdnej byrokracie, kolonizovania vesmíru a korporácií ani nebudeme musieť dlho čakať. Nakoľko však pôjde o plnohodnotné príbehové rozšírenie, cena bude adekvátna.

Peril on Gorgon je prvým z celkovo dvoch chystaných rozšírení pre The Outer Worlds. Hoci bolo DLC oznámené na konferencii Microsoftu, nepôjde o exkluzivitu pre PC a Xbox. Vyjde už 9. septembra (aj na PS4) a jeho cena je stanovená na 14,99 eur. Ak ste však členmi služby Xbox Game Pass, dostanete 10-percentnú zľavu.

DLC bude tiež súčasťou balíka s oboma pripravovanými doplnkami, ktorý si budete môcť zakúpiť za 24,99 eur.

Pôvodne sme si mysleli, že DLC bude pre používateľov Game Pass-u zadarmo, ako napovedal výrok Phila Spencera o tom, že všetko, čo na Xbox Games Showcase uvidíme, bude v Game Passe.

Podľa oficiálnych informácií bude expanzia obsahovať značnú časť obsahu, v rámci ktorého sa vydáme na asteroid Gorgon a budeme vyšetrovať pozadie vzniku drogy Adrena-Time. Všetko, čo hráči milovali v pôvodnej hre, sa vráti aj tu: temný humor, nové zbrane, brnenia, perky, anti-perky alias vady a viacero možností riešenia úloh.

Zdroj: Gamesite.sk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk