Sekiro: Shadows Die Twice hlási 5 miliónov predaných kópií a nový update

Sekiro: Shadows Die Twice hlási 5 miliónov predaných kópií a nový update

 

Ďalšia úspešná hra od From Software.

Aj keď sa hra Sekiro: Shadows Die Twice nedočkala klasických expanzií, ako pri Dark Souls sérii, tak štúdio From Software na hru nezanevrelo a ohlásilo, že 29. októbra sa všetky verzie hry dočkajú novej aktualizácie, ktorá síce neprinesie nový príbeh, no niečoho sa predsa len dočkáme.

V prvom rade tento update pridá tzv. Reflections of Strength. Prakticky ide o možnosť vyzvať na súboj ľubovoľného bossa, ktorého ste už predtým zdolali a to toľkokrát, koľko vám bude hrdlo ráčiť. Alebo pokiaľ vám budú stačiť nervy.

Druhým prídavkom sú Gauntlets of Strength, čo sú špeciálne dizajnované výzvy pre hráčov, no k dispozícii budete mať vždy iba jeden život.

Tretím prídavkom bude pasívny online multiplayerový komponent, kde budete vo svete vidieť „odtlačky“ ostatných hráčov a budete tým ďalším môcť zanechať správy. Ostatným hráčom tak budete môcť ukázať skryté miesta, miesta na ktorých si musia dávať pozor a dokonca budú môcť nahrať až 30-sekundového „ducha“ svojej postavy, ktorý môže ostatným ukázať triky na zdolanie nepriateľov.

A v poslednom rade prinesie tento update aj nové oblečenie pre hlavnú postavu. Dve z nich budú naviazané na zdolanie Gauntlets of Strength a posledný dostanete za zdolanie hry.

Vydanie tejto aktualizácie nie je náhodné, pretože v rovnaký deň sa hry dočkajú aj hráči na platforme Google Stadia. A mimochodom. From Software sa pochválilo, že hru si zahralo už 5 miliónov hráčov.

Zdroj: From Software

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk