Remedy nepotešilo: Next-gen upgrade Control bude zdarma, no len pre niekoho

Remedy nepotešilo: Next-gen upgrade Control bude zdarma, no len pre niekoho

 

Smutná správa z Fínska.

Nikto netvrdí, že Control je zlá hra, to určite nie. Lenže faktom zostáva, že do dnešného dňa nie je fungovanie tejto skvelej hry od Remedy na súčasných konzolách ideálne. Najhoršie sú na tom základné PS4 a Xbox One, no ani vylepšené verzie v podobe Xbox One X a PS4 Pro na tom nie sú úplne okej.

Preto sa mnoho hráčov tešilo na next-gen upgrade vďaka ktorému by hra na konzolách konečne zažiarila. A potom prišlo toto ohlásenie...

Vydavateľ 505 Games a štúdio Remedy totiž oznámili, že hra sa skutočne dočká next-gen upgradu. Ten však nebude zdarma pre všetkých. Získajú ho totiž iba majitelia Ultimate Edition hry, ktorá príde 27. augusta 2020 (na Xbox One, PS4 a EGS príde 10. septembra). Tí, ktorí si hru kúpili pri vydaní si za upgrade budú musieť bohužiaľ priplatiť.

Ultimate Edition sa bude predávať 40€ a dodá hráčom základnú hru vrátane všetkých vylepšení a aj dvojicu expanzií, The Foundation a AWE. Prečo sa však Remedy rozhodlo pre tento divný krok týkajúci sa plateného upgradu, alebo či išlo skôr o iniciatívu vydavateľstva 505 Games, to nevieme. Je to totiž trochu divná logika. Namiesto toho, aby odmenili day-1 kupcov za vernosť hre, tak odmenia tých, ktorí počkali rok. Dostanú totiž všetok obsah za zníženú cenu a ešte aj next-gen upgrade k tomu. 

Zdroj: Remedy

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk