Takmer 22 hodín neustáleho hrania zrodilo dve nové pirátske legendy

Takmer 22 hodín neustáleho hrania zrodilo dve nové pirátske legendy

 

Za jeden deň...

Sea of Thieves určite nepatrí medzi hardcore hry, práve naopak. No to neznamená, že dosiahnuť cieľ stať sa „pirátskou legendou“ je jednoduchý. Teda. Možno jednoduchý áno, ale určite nie z časového hľadiska.

Totižto na to, aby ste sa stali pirátskou legendou potrebujete získať level 50 pri každej z troch frakcií, ktoré sa v hre nachádzajú od vydania (Gold Hoarders, Order of Souls, and Merchant Alliance). Reputáciu s týmito frakciami si zvyšujete plnením misií a pre bežného hráča je to úloha na desiatky hodín hrania.

Dvojica hráčov, Moonlitius a Disable_Chicken sa teda rozhodli zdolať nemožné. Vytvorili si úplne nové postavy s cieľom dosiahnuť status pirátskej legendy v priebehu jedného dňa. A to sa im nakoniec podarilo. Za 21 hodín 48 minút a 6 sekúnd hracieho času za pomoci „sloop“ lode dosiahli tento vysnívaný level a to dokonca bez toho, aby boli raz potopení. Aj keď mali k tomu celkom blízko.

Navyše, ak by sa veľmi snažili optimalizovať svoj čas, tak by sa im to podarilo ešte o niekoľko hodín skôr. Obaja sa totiž v jeden moment rozhodli potopiť nepriateľskú loď a ukradnúť poklad, ktorý na nej bol a to vyústilo v niekoľkohodinovú naháňačku na mori.

Celý stream si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk