Prvé ovocie odkúpenia Bethesdy: Doom Eternal prichádza do Game Passu

Prvé ovocie odkúpenia Bethesdy: Doom Eternal prichádza do Game Passu

 

Ešte iba náznak, no zrejme sa nemýlime.

Atrament na zmluve o odkúpení vydavateľstva Bethesda Microsoftom ešte ani neuschol a hráči sa pravdepodobne už čoskoro dočkajú prvých Bethesda hier v službe Xbox Game Pass. A viesť ich asi bude sám Doomslayer.

Oficiálny Twitter účet služby Xbox Game Pass totiž zverejnil tease hry, ktorá príde do tejto predplatenej služby a ten je vytvorený vo forme interného emailu od užívateľa Melissa McGamepass. Tá píše o tom, akým veľkým mesiacom bol september a dodala, že ďalšie ohlásenie je na ceste. A aj keď zamazala názov hry, tak šikovní užívatelia na internete stihli zistiť, ako ho odhaliť.

Ak si totiž uložíte tento obrázok z Twitteru a v ľubovoľnom softvéri na úpravu obrázkov použijete funkciu Auto Level funkciu, tak vám obrázok vyjaví svoju tajnú časť v ktorej je napísané „The Slayer is Coming.“

A to môže znamenať prakticky iba jedno. Do služby Xbox Game Pass mieri Doom Eternal. Teda, s najväčšou pravdepodobnosťou. Ešte stále existuje šanca, že to bude Doom z roku 2016, no ten už v predplatnom bol a preto by asi Microsoft okolo jeho znovupridania nerobil taký humbuk.

Otázky sú teda iba dve. Či Doom Eternal príde do GamePassu iba na konzolách Xbox, alebo aj na PC a hlavne to, kedy sa to udeje.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk