Mass Effect trilógia v tomto roku nepríde. Príde však v osekanej forme

Mass Effect trilógia v tomto roku nepríde. Príde však v osekanej forme

 

Interný odklad bez oficiálneho ohlásenia.

Oficiálneho ohlásenia remasteru trilógie Mass Effect sme sa ešte stále nedočkali, no jeho existencia je prakticky istá. O tom, že Bioware a EA niečo také chystajú sme sa dozvedeli od viacerých zdrojov a to, že ju EA zatiaľ nepotvrdilo je iba čistou formalitou.

Naposledy, keď bola reč o tejto kolekcii tak sa ako možný dátum vydania spomínal október 2020, no s možným odkladom kvôli dopadu COVID-19 na rýchlosť vývoja hier. A presne tento scenár sa naplnil.

Redaktor VentureBeat Jeff Grubb totiž v novom vydaní GamesBeat Decides prezradil, že od zdrojov blízko vývoja tejto trilógie má informácie o tom, že EA odložilo vydanie tejto kolekcie na prvé mesiace roka 2021.

Dôvodom tohto odkladu je hlavne prvý Mass Effect, ktorý nedosahuje kvalít zvyšku balíčka a údajne pôsobí na nových hráčov ako zlý prvý dojem. Problémy sú aj s vizuálnou stránkou hry a aj s hrou po stránke hrateľnosti a vývojári sa chcú uistiť, že pred vydaním ju dostanú do dobrej kondície.

Ďalšou nie príliš pozitívnou správou je fakt, že Mass Effect Legendary Edition nebude obsahovať kooperatívny multiplayer z Mass Effect 3. Na druhej strane však bude obsahovať všetky rozšírenia, ktoré boli k trom hrám Mass Effect trilógie vydané. Od Bring Down the Sky z Mass Effect 1, cez Lair of the Shadow Broker z Mass Effect 2 až po Citadel z Mass Effect 3.Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk