Konečne späť do Night City?: Patch 1.2 pre Cyberpunk 2077 bude absolútne masívny
Update

Konečne späť do Night City?: Patch 1.2 pre Cyberpunk 2077 bude absolútne masívny

 

Veľké opravy sa blížia.

UPDATE: Patch 1.2 bol vydaný na PC, Xbox a Playstation konzolách. Na platformu Google Stadia príde neskôr. Zvyšok správy sme nechali v pôvodnom znení


Podobne ako vydanie samotného Cyberpunku 2077 neprebehlo práve ideálne, tak ani príprava Patchu 1.2. mala od ideálu ďaleko. Štúdio CD Projekt RED sa totiž stalo obeťou ransomware útoku a ten skomplikoval vývoj opráv pre túto očakávanú RPG hru a ten tak nakoniec neprišiel v sľúbenom mesiaci február.

Čakanie sa však pomaly ale isto končí a štúdio CD Projekt RED sľubuje, že patchu sa dočkáme už čoskoro. A tak sa s nami poliaci podelili o to, čo všetko Patch 1.2. opraví a zoznam opráv je doslova masívny.

Opravy sa dotknú prakticky každej jednej oblasti hry a to na všetkých platformách. Opraví sa obrovské množstvo bugov, zlepší sa správanie polície a ovládanie áut, opravia sa problémy s prezentáciou, cutscénami, užívateľským rozhraním atď. A tešiť sa môžu aj majitelia hry na starých Xbox One a Playstation 4 konzolách, pretože vývojári sľubujú aj „výkonnostné vylepšenia na menej výkonných konzolách.“

Zlepšiť by sa mala aj stabilita hry, čo by malo skresať počet pádov, upravené by malo byť aj renredovanie jednotlivých vizuálnych efektov. Majitelia nových grafických kariet od AMD sa zas môžu tešiť na to, že ray tracing už nebude exkluzívny iba pre RTX karty od Nvidie. Potešíme sa taktiež aj tomu, že si budeme môcť skryť mená NPC postáv, ktoré sa nad nimi zobrazujú a keď chcete viac old-school zážitok, tak si budete môcť vypnúť aj farebné ikony nad hlavami postáv. 

Asi zbytočne budeme prepisovať všetky zmeny, pretože ich sú stovky. Takže ak vás zaujíma, aké úpravy vás čakajú, tak vyššie je odkaz, kde sa dostanete na oficiálnu stránku hry.

Uvidíme, či tento patch bude dostatočne dobrý na to, aby Sony konečne umožnilo znovuvydanie tejto hry na Playstation Store, odkiaľ bola hra stiahnutá prakticky okamžite po vydaní.

Zdroj: CDPR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk