Easter egg v Halo 5 bol tak komplikovaný, že ho počas 5 rokov nikto nenašiel

Easter egg v Halo 5 bol tak komplikovaný, že ho počas 5 rokov nikto nenašiel

 

Musel pomôcť až vývojár.

Kampaň Halo 5: Guardians obsahovala preteky Mongoose pre štyroch hráčov. A išlo o easter egg, ktorý sa nepodarilo nájsť od novembra 2015 nikomu a tak musel do všetkého zasiahnuť jeden z vývojárov štúdia 343 Industries.

Všetko sa začalo nenápadným ale virálnym Twitter príspevkom dizajnéra Jana Willema Nijmana, ktorý sa spýtal svojich kolegov vývojárov, aké zaujímavé easter eggy skryli vo svojich hrách. Na túto výzvu odpovedal dizajnér 343 Industires Patrick Wren, ktorý prezradil, že v misii Evacuation skryl preteky pre štyroch hráčov, pričom odmenou na konci bola zbraň.

A tak sa fanúšikovia série Halo pustili do pátrania, no aj keď sa im ani po niekoľkých dňoch nepodarilo nájsť tento easter egg, tak im musel pomôcť samotný Wren hádankou.

Hráči RocketSloth a Ducain23 prišli na to, že kľúčom k vyriešeniu tejto hádanky je stáť pri konkrétnej bráne v hre 117 sekúnd (117 je označenie Master Chiefa), no ani tak sa im nepodarilo záhadu vyriešiť. A tak sa k streamu pripojil aj Wren, ktorý im poradil, že všetko musia stihnúť do určitého času. A voila. Preteky, ktoré zmažú z mapy všetkých nepriateľov a kde môžete kamarátom dokázať, že vy ste najlepší vodič v sérii Halo. Viac už však vo videu.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk