Ďalší zdroj potvrdzuje, že Xbox Anaconda bude výkonnejšia ako Playstation 5

Ďalší zdroj potvrdzuje, že Xbox Anaconda bude výkonnejšia ako Playstation 5

 

Herná veverička opäť prehovorila.

Minulý týždeň sme vás informovali o novinkách v tábore Sony. Hlavný architekt novej konzoly od Sony totiž priblížil to, čo môžeme od Playstation 5 očakávať. Prakticky hneď na druhý deň však prišiel technologický žurnalista Ainsley Bowden, ktorému to potvrdila dvojica nezávislých zdrojov. Samozrejme, všetko je to zatiaľ v rovine špekulácií, no ďalšia zaujímavá situácia sa odohrala na servere ResetEra.

Známy herný insider Klobrille, ktorého môžete poznať vďaka tomu, že na Twitter profilovej fotke má Conkera totiž prezradil, že silnejšia verzia novej generácie Xboxu s kódovým označením Xbox Anaconda bude skutočne výkonnejšia ako Playstation 5. Použil síce frázu „Je cieľom Microsoftu, aby tá konzola bola výkonnejšia ako Playstation 5,“ no je zrejmé, že nakoľko je to ich cieľom, spravia všetko preto, aby to tak aj bolo.

Vzhľadom na to, že ResetEra veľmi nerado šíri bludy, bol Klobrille vyzvaný adminom fóra, aby poskytol dôkazy na podporu svojich tvrdení (ktoré samozrejme neboli zverejnené kvôli ochrane zdrojov informácií). Tie si preštudovali a skonštatovali, že jeho tvrdenia sú podložené presvedčivými dôkazmi.

Hlavnou otázkou však stále je to, kedy sa dočkáme predstavenia novej konzoly od Microsoftu. Niektorí naznačujú, že minimálne prvých náznakov, podobne ako v prípade Sony, by sme sa mohli dočkať už na tohtoročnej E3.
Nakoniec ešte dodáme malý vtip od hernej veveričky

Zdroj: ResetEra/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk