Sony nám svoj Playstation 5 nechtiac ukázalo: Teraz je na rade Xbox Scarlett

Sony nám svoj Playstation 5 nechtiac ukázalo: Teraz je na rade Xbox Scarlett

 

Prvý obrázok devkitu novej konzoly od Microsoftu.

Aj keď nemáme šajnu, ako budú vyzerať reálne predajné verzie novej generácie konzol, postupne získavame predstavu o tom, ako vyzerajú vývojárske verzie, tzv. dev kity. Ten od Sony nám leakol vďaka patentovému úradu a následne sa jeden z odvážlivcov podelil o reálnu fotku tohto zariadenia, ktorému dominuje tvar rímskej číslice 5.

Obrázky novej mašiny od spoločnosti Microsoft sme však nevideli. Až doteraz. Niekto sa totiž s internetom podelil o to, ako vyzerá dev kit novej konzoly od Microsoftu, ktorú zatiaľ pracovne voláme Xbox Scarlett (podľa kódového označenia konzoly Project Scarlett). Tento obrázok naznačuje celkom štandardný tvar konzoly. Nič extravagantné, nič špeciálne. Klasický biely box, ktorý pripomína predchádzajúcu generáciu konzol. Akurát s rozdielom že celou prednou stranou konzoly je potiahnutý výrez, ktorý slúži na vkladanie Blu-Ray diskov. Posúďte sami.

Zaujímavosťou však je, že pri Microsoft dev kitoch sa ich vzhľad oveľa viac podobá na finálny produkt. Na rozdiel od Sony. Napríklad vývojárska verzia konzoly Xbox One X vyzerala takto...

...čo nie je úplne rovnaké, ako predajná verzia konzoly, no určitá podobnosť tam určite je. Preto je otázkou, či podobnú filozofiu bude Microsoft raziť aj pri Xbox Scarlett a či bude finálna verzia konzoly podobná tej, ktorú už majú k dispozícii vývojári.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk