Toto je pravdepodobne prvý concept art z novej Xbox exkluzivity

Toto je pravdepodobne prvý concept art z novej Xbox exkluzivity

 

Vyberieme sa opäť do Albionu?

Už je dlho známe, že štúdio Playground Games, ktorému vďačíme za sériu Forza Horizon sa rozrástlo do takých rozmerov, že momentálne sú v útrobách štúdia dva samostatné tímy, pričom jeden z nich sa volá „Forza Team“ a druhý „Open World RPG Team,“ čo hovorí jasne, že druhý tím pracuje na RPG hre v otvorenom svete.

A práve oni majú údajne momentálne na starosti značku Fable a chystajú reštart tejto série. Toto sú už však nepotvrdené informácie, no hra je už vo vývoji niekoľko mesiacov a je vyvíjaná pre Xbox Scarlett a PC.

Microsoft o tomto tajnom projekte nepovedal ani slovo, no zdá sa, že prekvapenie tak trochu pokazil konceptový výtvarník štúdia Playground, Rodrigo Idalino, ktorý na svoju ArtStation stránku zavesil štyri konceptové nákresy hry. A tie s určitosťou pripomínajú sériu Fable, no menej rozprávkovú a viac realistickú.

Postava na obrázku sa volá Lashana a pri tvorbe nákresov údajne čerpal z Európy v 16. storočí.

Tak uvidíme, či je to skutočne Fable. Zatiaľ sú však tieto štyri obrázky to jediné, čo máme k dispozícii. A na stránke ArtStation ich už nenájdete, pretože Idalino ich chvíľu po zverejnení zmazal.

Zdroj: WindowsCentral

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk