Niekto asi dostane padáka: Xbox Series X sa objavil na verejnosti v celej svoje kráse

Niekto asi dostane padáka: Xbox Series X sa objavil na verejnosti v celej svoje kráse

Toto sa asi nemalo stať.

Microsoft už síce svetu predstavil vzhľad a aj názov svojej novej konzoly, no stále bolo okolo nej ešte veľa otáznikov. Nevedeli sme napríklad, aké porty bude mať konzola k dispozícii vzadu a taktiež ani celkový vzhľad zozadu.

Ale to sa zmenilo dnes a zdá sa, že niekto bude mať z toho riadne veľký problém. Na internete sa totiž objavili prototyp konzoly Xbox Series X a my tak môžeme konzolu obdivovať v celej kráse. Môžeme vidieť, že konzola svojim typom plastu nápadne pripomína Xbox One X a z prednej strany ponúka okrem tlačidla na zapnutie, mechaniky a USB-A pripojenia aj tlačidlo na synchronizáciu gamepadu.

Zozadu môžeme na konzole vidieť konektor pre napájací kábel, LAN port, 2x USB-A, S/PDIF pripojenie a HDMI konektor. Tak ako sa špekulovalo prednedávnom, konzola pravdepodobne nebude mať HDMI-IN ako Xbox One. Taktiež tam môžeme vidieť záhadný port, ktorý je údajne iba súčasťou na diagnostiku a nebude súčasťou produkčnej verzie konzoly. Navyše môžeme vidieť, že s chladením konzoly bude pomáhať aj perforácia v zadnej časti konzoly.

Otázkou teraz zostáva, kto kvôli tomu dostane padáka. Pretože na konzole je jasne vidieť sériové číslo zariadenia a podľa niektorých vývojárov hier vie Microsoft na základe tohto čísla veľmi jednoducho vystopovať človeka, ktorý mal túto konzolu na starosti.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk