EA: Naše hry na Playstation 5 a Xbox Series X hráčov ohromia

EA: Naše hry na Playstation 5 a Xbox Series X hráčov ohromia

 

Spoločnosť si už prihrieva polievočku.

EA sa včera podelila so svojimi akcionármi o finančné výsledky vydavateľa za posledné tri mesiace a treba povedať, že sa skutočne majú s čím chváliť. A ak nám neveríte, nižšie je článok, ktorý je zhrnutím ich výsledkov.

Spoločnosť síce zatiaľ nehovorila otvorene o hrách pre budúcu generáciu konzol, no zopár poznámok utrúsila. V prvom rade sme sa dozvedeli, že štúdiá EA už majú u seba vývojárske verzie oboch konzol a aktívne vyvíjajú hry na tieto platformy. Čo je celkom logické, pretože keď napríklad nový Dragon Age a Battlefield prídu až v rokoch 2021-2022, asi ťažko predpokladať, že sa neukážu na týchto konzolách.

Andrew Wilson, šéf EA povedal, že ľudia budú ohromení z toho, čo nové konzoly dokážu a že sami ostali ohromení z ich výkonu.

Finančný šéf EA, Blake Jorgensen dodal: „Výkon nových konzol bude niekoľkonásobne vyšší ako výkon súčasných konzol. Môžeme tak s nimi pripravovať oveľa krajšie a zaujímavejšie hry aby sme nimi ohromili našich hráčov.“

Jorgensen taktiež prezradil, že nová generácia konzol umožní vývojárom prístup k herným technológiám, ktoré nebolo možné používať počas súčasnej generácie. Podľa neho Playstation 5 a Xbox Series X prispejú k herným inováciám nie len v podaní EA, ale aj ostatných vydavateľov.

Zdroj: SegmentNext

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk