Prvé zábery next-gen hier, Assassins’s Creed Valhalla a Xbox Series X: Sledujte s nami Inside Xbox

Prvé zábery next-gen hier, Assassins’s Creed Valhalla a Xbox Series X: Sledujte s nami Inside Xbox

 

Už o niekoľko desiatok minút začíname.

Presne o 17:00 by sme sa mali dočkať začiatku nového vydania relácie Inside Xbox, ktorá je kľúčová hlavne kvôli tomu, že ide o prvý Inside Xbox, ktorý sa bude venovať výlučne next-gen hrám.

Aby sme však nastavili očakávania správne, tak Microsoft prezradil, že počas tejto show budú prezentované výlučne hry od 3rd party vývojárov a teda väčšinu z nich uvidíte pravdepodobne aj na Playstation 5. Microsoft však chce touto prezentáciou ukázať silu svojej konzoly a taktiež predstaviť nové hry. Všetky dnes predstavené hry sa budú pýšiť odznakom "Optimized for Xbox Series X."

Vieme, že show by mala trvať menej ako hodinu a podľa slov Phila Spencera v nej uvidíme hry, ktoré sme na žiadnej Xbox Show nemali možnosť vidieť a budú to hry od menších a aj väčších štúdií. Znamená to napríklad aj to, že Cyberpunk 2077, Halo: Infinite a veľké množstvo ďalších očakávaných hier dnes neuvidíme. Z potvrdených hier vieme prakticky iba o Assassin’s Creed: Valhalla.

Tak uvidíme, akých nových predstavení sa dočkáme a aj to, či si pre nás Microsoft nepripravil aj nejaké prekvapenie. Začíname o 17:00

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk