Potvrdené: Next-Gen Xbox hry uvidíme už koncom júla

Potvrdené: Next-Gen Xbox hry uvidíme už koncom júla

 

Microsoft potvrdila oficiálne, čo sme už viac-menej vedeli, teraz však poznáme aj presný čas a aj to, kde udalosť sledovať.

Microsoft oficiálne potvrdila to, čo už naznačovali nedávne zvesti. Udalosť, ktorá sa bude venovať first-party hrám pre Xbox Series X prebehne podľa Twitter statusu XBOX 23. júla. Showcase, ktorú môžete u nás sledovať o 18:00, bude zameraná na hry pre vlajkovú next-gen konzolu od Microsoftu. 

Sledovať ju môžete v tomto  čase na sociálnych sieťach (FB, YouTube, Twitch) Xbox. Udalosť príde po dvoch mesiacoch od akcie, ktorá sa konala v máji a boli na nej odhaľované third-party hry. Vtedy sme mohli vidieť zábery z hier ako Vampires: The Masquerade - Bloodlines 2Assassin's Creed Valhalla alebo DIRT 5.

Tlačová konferencia má byť náhradou za zrušené podujatie E3, to nám tento rok, ako aj mnohé ďalšie, prekazila neslávna svetová pandémia. Halo Infinite bude launch titulom Xbox Series X a hra bude zároveň vydaná pre platformy PC a Xbox One a je to tak prvý krát v sérii, čo sa hra zo série Halo objaví na troch platformách súčasne. Uvidíme, či sa Microsoft odhodlá aj k odhaleniu nejakých iných podrobností o konzole samotnej, či nebodaj jej cenovke, aj keď by síce už bolo na čase, neočakávame to. 

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk