Ďalšia bomba Microsoftu: Predplatitelia Xbox Game Pass Ultimate dostanú predplatné EA Play zdarma!

Ďalšia bomba Microsoftu: Predplatitelia Xbox Game Pass Ultimate dostanú predplatné EA Play zdarma!

 

Ešte lepšia ponuka.

Viete, ako Microsoft promuje svoje predplatné Xbox Game Pass Ultimate ako „najlepšie predplatné v hernom priemysle?“ Tak pokiaľ sa chytíme ich marketingového sloganu, tak musíme dodať, že toto predplatné bude čoskoro ešte lepšie.

Microsoft totiž oznámil, že popri vydaní svojich next-gen konzol, Xbox Series S a Xbox Series X sa zmien dočká aj predplatená služba Xbox Game Pass Ultimate. Každý predplatiteľ Xbox Game Pass Ultimate totiž dostane automaticky prístup k predplatnému EA Play a to bez navýšenia mesačného poplatku.

To znamená, že za štandardný poplatok 12,99€ dostanete prístup k viac ako 200 hrám v Xbox Game Pass na PC a na konzoly, prístup ku cloud hraniu cez Xbox Game Streaming a po novom aj predplatné EA Play.

A čo je EA Play? Ide o nový názov pre službu EA Access, ktorá vám dáva neobmedzený prístup k EA Vaultu, kde sa nachádza viac ako 60 hier od tohto vydavateľa a to vrátane športových hier, Need for Speed: Heat, Battlefield 5, Dragon Age: Inquisition, The Sims 4 a ďalším. Okrem toho získate automaticky 10% zľavu na všetky nákupy EA hier, 10-hodinový „demo“ prístup k novým EA hrám a taktiež aj možnosť hrať všetky EA hry cez službu Xbox Game Streaming.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk