V takejto krabici nájdete Xbox Series X v novembri v obchodoch

V takejto krabici nájdete Xbox Series X v novembri v obchodoch

 

Štýlové balenie.

Microsoft už zodpovedal prakticky všetky informácie o svojich nových konzolách. Vieme ceny, vieme dátumy vydania a vieme hry, ktorých sa pri vydaní dočkáme. A vieme, kedy sa spúšťajú predobjednávky. A keď to náhodou neviete, tak nižšie je odkaz, kde sa to dozviete.

Niekoľko ďalších drobností sme sa dozvedeli počas posledných hodín. Kanadský obchod La Source totiž uverejnil dvojicu obrázkov konzoly, ktoré nás zaujali. Prvým z nich je obrázok spodnej časti konzoly Xbox Series X. Na základe toho vieme usúdiť, že spodná časť má kruhový podstavec a na jeho okraji je guma. Tento systém slúži na to, aby bola konzola jemne zdvihnutá z dosky na ktorej je položená, kvôli lepšiemu nasávaniu vzduchu zo spodu a pogumovanie zabezpečí, aby sa vibrácie neprenášali na nábytok.

Druhý obrázok nám predstavuje oficiálne balenie konzoly, ktoré môžeme od 10. novembra hľadať na policiach v obchodoch. Krabici dominuje perforovaná vrchná časť so zeleným motívom a v spodnej časti sú uvedené všetky dôležité informácie – názov konzoly, podpora rozlíšenia a FPS, podpora Xbox Velocity Architecture a kapacita disku.

Zdroj: LaSource

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk