Aj tieto nové hry si budete môcť kúpiť v období vydania next-gen Xbox konzol

Aj tieto nové hry si budete môcť kúpiť v období vydania next-gen Xbox konzol

 

Launch okno sa nám začína rozširovať.

Od včera vieme, že čarovným dátumom na vydanie next-gen Xbox konzol je 10. november. Bohužiaľ, ako to už dobre vieme, vydanie konzoly nebude sprevádzať žiadna veľká first-party hra, nakoľko Halo Infinite bol odložený na rok 2021. To však neznamená, že dostupných hier bude málo.

Totižto v období vydania Xbox Series X a Xbox Series S sa dočkáme vydania hneď niekoľkých hier, ktoré majú byť optimalizované pre next-gen konzoly a tak sa môžeme pozrieť na krátky prehľad hier, ktoré boli potvrdené pre Xbox Series X a Xbox Series S.

V deň vydania oboch konzol sa dočkáme aj vydania Assassin’s Creed: Valhalla

The Coalition ohlásilo, že popri update Gears 5, ktorý do hry prinesie podporu 120FPS sa 10. novembra dočkáme aj vydania Gears Tactics na konzolách Xbox One, Xbox Series X a Xbox Series S.

Štúdio Playground Games ohlásilo, že spolu s vydaním next-gen konzol príde update pre Forza Horizon 4

Yakuza: Like a Dragon bude tiež dostupná 10. novembra

„Launch hrou“ bude aj nová expanzia pre Destiny 2, Beyond Light, ktorá tiež vychádza v rovnaký deň.

Dirt 5 má tiež stanovený dátum vydania na 10. novembra a teda bude tiež dostupný pri vydaní novej konzoly

10. novembra by mali byť dostupné aj optimalizované verzie FIFA 21, Madden NFL 21, NBA 2K21, Ori and the Will of the Wisps, Sea of Thieves, The Outer Worlds, Watch Dogs: Legion či WRC 9 a taktiež aj hry The Falconeer, Haven a Tetris Effect: Connected.

Následne 13. novembra vychádza Call of Duty: Black Ops Cold War s podporou next-gen konzol a 17. novembra je naplánované vydanie next-gen updatu pre Fortnite.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk