Žiadne prehrievanie Xbox Series X sa nekoná: Poprel to Microsoft a aj influenceri

Žiadne prehrievanie Xbox Series X sa nekoná: Poprel to Microsoft a aj influenceri

 

Všetko v normále.

Pred niekoľkými dňami sa objavili poplašné správy o teplote Xbox Series X konzol a niektorí sa už prežehnávali z blížiacej sa RROD v.2 situácie pri tejto konzole. No zdá sa, že išlo skôr o nafúknutú kačicu, ako o dôvod na paniku.

Napríklad Ken Bogard video, kde hovoril o vysokých teplotách Xbox Series X úplne stiahol a Jeff Bakalar z Giant Bomb na sociálnej sieti Twitter skonštatoval, že jeho tvrdenia boli výrazným spôsobom vytrhnuté z kontextu a označil ich ako fake news.

A samozrejme, tieto obavy sa dostali aj do uší vyšších predstaviteľov značky Xbox a tak ich musel adresovať marketingový šéf Xbox divízie Aaron Greenberg. Ten na sociálnej sieti Twitter prezradil, že podľa tímu Xbox inžinierov, ktorí konzolu navrhovali nie je vzduch oveľa teplejší ako ten, ktorý vychádza pri záťaži z konzoly Xbox One X. A to samozrejme pri zachovaní podobnej hlučnosti, ako táto konzola.

Podľa neho sa teda nemusíme ničoho obávať. Ako sa však konzola bude správať v skutočnosti, to samozrejme uvidíme až po jej vydaní. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk