Ukazujú sa prvé problémy nového Xboxu: Problematický Quick resume či nekompatibilita s hrami Halo a Gears

Ukazujú sa prvé problémy nového Xboxu: Problematický Quick resume či nekompatibilita s hrami Halo a Gears

 

Známa redaktorka ukázala aj prvé nedostatky novej generácie Xboxu.

Alanah Pearce je medzi hráčmi pomerne známa osoba, ktorá sa v herných médiách pohybuje dlhé roky a za tú dobu si vybudovala slušné meno a základňu fanúšikov. Momentálne sa venuje predovšetkým svojmu podcastu, kde si pozýva množstvo zaujímavých hostí z herného priemyslu a taktiež patrí aj medzi vybrané osoby, ktoré Microsoft obšťastnil novým Xboxom.

Samozrejme sa o svoje postrehy a skúsenosti podelila s ostatnými a v určitých pasážach jej testovania sme mohli byť svedkami ešte pravdepodobne neodladeného systému Xbox Series X. V súhrnnom videu môžeme vidieť, že ospevovaná funkcia Quick resume má problémy a končí neúspešným spustením hry, a to aj opätovne.

Ďalšou zaujímavosťou je, že počas testovania mala Alanah problém so spustením HALO a GEARS hier, ktoré systém označil ako nekompatibilné - a tým pádom ich nespustil, čo je úsmevné, keďže sú to vlajkové tituly Xboxu. Je zrejmé, že systém ešte nie je plne odladený, takže nám ostáva len dúfať, že budúci mesiac pri vydaní bude všetko v najlepšom poriadku.

Zdroj: twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk