Xbox časová exkluzivita CrossfireX odložená na 2021

Xbox časová exkluzivita CrossfireX odložená na 2021

 

Ďalšia obeť COVIDu.

Tohtoročná pandémia COVID-19 spôsobila odklad veľkého množstva hier na rok 2021. Od Halo Infinite, cez Deathloop a Kena: Bridge of Spirits až po The Medium, Outriders a Destruction AllStars. Proste pandémia a nutnosť pracovať z domu nabúrali plány štúdií a spomalili rýchlosť herného vývoja a preto sme si istí, že určite nejde o posledné doklady, ktoré budú odôvodnené COVIDom.

A medzitým je tu ďalší. Fínske štúdio Remedy totiž oznámilo, že ich Xbox časová exkluzivita CrossfireX bola odložená na rok 2021. CrossfireX je multiplayerová FPS hra, ktorá je populárna primárne v Ázii, no Smilegate Entertainment sa ju snaží pretlačiť aj k nám a spoločnosť tak oslovila Remedy, aby pripravili kampaň pre jedného hráča pre túto sériu. A Microsoftu sa podarilo získať časovú exkluzivitu na konzoly Xbox One a Xbox Series S/X.

„Po dlhom premýšľaní a po výzvach, ktorý sme čelili spolu so Smilegate Entertainment kvôli pandémii COVID-19 sme urobili ťažké rozhodnutie a presunuli sme vydanie CrossfireX na rok 2021. Posunutie dátumu vydania nám umožní dodať Crossfire zážitok, ktorý si náš tím zaumienil. Viac informácii poskytneme v budúcnosti.“

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk