Assassin's Creed Valhalla už predáva XP boosty ako pomoc na prejdenie hry

Assassin's Creed Valhalla už predáva XP boosty ako pomoc na prejdenie hry

 

Najprv tajomstvo a potom s kožou na trh.

Pridávanie mikrotransakcií do hry po tom, ako ju zhodnotili kritici a na Metacritic svieti vysoká známka, to je niečo, čím je známy vydavateľ Activision. No zdá sa, že čo-to sa priučil už aj Ubisoft.

Po tom, ako na Metacritic svieti pri hre Assassin’s Creed Valhalla číslo 84 a v recenzii sme hru pochválili aj my sa totiž Ubisoft rozhodol do hry pridať nové kúsky mikrotransakcií. „Iba“ za 1000 Helix Points (cca 10€) si môžete konečne splniť sen a zabezpečiť rýchlejšie získavanie XP bodov. Presne toľko totiž stojí v in-game obchode položka s názvom Permanent XP Boost, ktorá vám na večné veky zabezpečí 50% zvýšenie získavania XP bodov.

A ak sa cítite veľmi štedro, tak môžete investovať ďalších 1500 Helix Points na to, aby ste si kúpili špeciálny balíček, ktorý vám okrem 50% zvýšenia XP bodov prinesie aj doživotné 50% navýšenie získavania peňazí.

Už začína dávať celkom zmysel, prečo Ubisoft uzamkol poslednú časť hrateľnej mapy vo Valhalle pod tak vysokým Power Levelom (časť Hamtunscire odporúča Power Level 340, pričom za každý Level Up získavate 2 Power Levely). Aby vám následne mohol predať Boost na uľahčenie grindu. Takže klasika v podobe vymyslenia problému a následného predaja riešenia na tento problém.

„Vzhľadom na to, že do hry sa chystá viac obsahu, chceli sme hráčom dať možnosť zrýchliť ich postup hrou. Tie umožnia hráčom s malým množstvom dostupného času plne preskúmať svet Valhalla a získať najlepšiu možnú výbavu alebo urýchliť postup hrou. Títo hráči si môžu zakúpiť mapy, ktoré im odhalia zaujímavé lokality, no tie musia aj tak navštíviť, aby získali odmeny.“

Zdroj: GameInformer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk