FIFA 21 na next-gene ohúrila vlasmi a modelmi vlasov

FIFA 21 na next-gene ohúrila vlasmi a modelmi vlasov

 

Analýzy Digital Foundry.

Príchod next-gen konzol je presne ten čas, kedy športové hry prinášajú svoje najväčšie vylepšenia za roky. Nový výkon, nové možnosti znamenajú zlepšený vizuál a do budúcnosti aj lepšiu hrateľnosť.

Na hru FIFA 21 na next-gen konzolách sa tak pozrela redakcia Digital Foundry. Ak hľadáte rozdiel medzi jednotlivými verziami tak vám nepomôže ani lupa, pretože podľa redaktorov tohto technologického portálu sú verzie pre Xbox Series X a Playstation 5 totožné – obe fungujú v natívnom 4K rozlíšení a produkujú stabilných 60FPS pri rovnakých nastaveniach. Verzia pre Series S je rovnaká, no funguje v 1080p rozlíšení.

Bohužiaľ, ani FIFA 21 sa však nezbavila 30FPS locku pri Be a Pro móde a na 30FPS sú osekané aj prestrihové scény počas zápasov.

Asi najpôsobivejšou next-gen možnosťou hry FIFA 21 je tzv. strand hair systém vlasov u niektorých hráčov a to produkuje vizuál, ktorý jednoducho nebol možný na starej generácii konzol.

Nárok na next-gen verziu FIFA 21 majú všetci majitelia hry pre Playstation 4 a Xbox One konzoly a to zdarma až do vydania FIFA 22. 

Zdroj: DigitalFoundry

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk