Nová Assassin’s Creed hra bude spin-off a dočkáme sa jej v roku 2022
Fáma

Nová Assassin’s Creed hra bude spin-off a dočkáme sa jej v roku 2022

 

Vyplávame z Anglicka.

Atrament na posledných riadkoch scenára hry Assassin’s Creed Valhalla ešte ani nestihol uschnúť a hra sa má dočkať ešte niekoľkých rozšírení, no Ubisoft už má bez debát naplánované pokračovanie tejto populárnej série. A podľa tvrdení insiderov ku ktorým sa pridali aj tvorcovia obsahu k hre Assassins’s Creed sa jej možno dočkáme skôr, ako čakáme.

V posledných dňoch sa tak objavili informácie, že už na úvodné mesiace roka 2022 má Ubisoft vo vývoji menšiu Assassin’s Creed hru, kde v pozícii hlavného vývojárskeho štúdia pôsobí bulharská pobočka Ubisoft Sofia, ktorý už raz viedli vývoj jednej hry v sérii – Assassins’s Creed Rogue z roku 2014. Okrem toho pracovalo toto štúdio na DLC obsahu pre Assassin’s Creed Origins.

Táto hra by sa mohla odohrávať v Škótsku alebo Španielsku, no tuto sa názory rozchádzajú. A samozrejme, stále je tu možnosť, že sa títo insideri sú úplne mimo, čo sa týka zdrojov svojich informácií.

Po tejto spin-off hre by sme sa mali dočkať plnohodnotného pokračovania, niekedy v roku 2023. Ak sú ich informácie pravdivé, tak je pravdepodobné, že by v tomto prípade išlo o prvý čisto next-gen Assassin’s Creed.

Ak sa teda v tomto roku skutočne dočkáme ohlásenia novej Assassin’s Creed hry s dátumom vydania na budúci rok, tak asi budeme vedieť, že tieto informácie boli správne.

Zdroj: AltChar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk