Halo Infinite bude bez Battle Royale, no s Big Team Battle 2.0 módom
Fáma

Halo Infinite bude bez Battle Royale, no s Big Team Battle 2.0 módom

 

Čaká nás Battlefield Halo?

Vydanie Halo Infinite je ešte za humnami a 343 Industries je po ohlásení odkladu a nového obdobia vydania skúpe na nové informácie. Je však zrejmé, že hra príde na jeseň 2021 na Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Nahlas sa hovorí o dátume vydania 15. novembra 2021, pretože presne vtedy uplynie 20 rokov od vydania Halo: Combat Evolved.

A tak nám zatiaľ musia stačiť rôzne informácie od ľudí, ktorí toho vedia viac, ako bežní smrteľníci. A jedným z nich je napríklad Twitter užívateľ Klobrille, ktorý už viackrát odprezentoval, že má prístup k takýmto informáciám.

A ten v novom Twitter príspevku prezradil, že Halo Infinite nebude obsahovať Battle Royale mód a namiesto toho poskytne hráčom novú generáciu Big Team Battle módu: „Podľa limitovaného množstva informácií, ktoré mám k dispozícii vytvára tím „Big Team Battle 2.0,“ ktorý perfektne sedí Halo svetu a bude obsahovať masívne bitky medzi vozidlami, družstvá, Pelican dropy (Pelican sú transportné vozidlá v Halo svete) a mnoho ďalších prekvapení.“

Ďalej dodal, že Infinite má obsahovať masívny Forge mód, ktorý umožní komunite vytvoriť si Battle Royale mód v prípade, ak o to budú mať hráči záujem.

Zdroj: Twitter

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk