Ak vás hra It Takes Two bude nudiť, šéf vývoja vám dá 1000$

Ak vás hra It Takes Two bude nudiť, šéf vývoja vám dá 1000$

 

To aspoň tvrdí.

Josef Fares je vtipnou postavičkou herného priemyslu. Nepochybne veľké ego, ktoré je však aj podložené solídnymi hrami. Jeho legendárne hlášky ako „Fu*k the Oscars“ a rôzne ďalšie vyhlásenia z neho urobili okrem herného vývojára aj memečko.

A zdá sa, že Fares si je vedomý svojej povesti. V rozhovore pre Gameinformer totiž poskytol veľmi zaujímavú ponuku pre hráčov. Či ju však myslel úplne vážne, to je dosť otázne. Fares totiž povedal, že každému, kto sa pri jeho chystanej hre It Takes Two bude nudiť dá 1000 dolárov.

„Jednou z vecí, ktorú môžem pri hre It Takes Two garantovať je, že sa pri nej nebudete nudiť. Je nemožné, aby ste sa pri It Takes Two nudili. Môžete to dať aj do nadpisu. Môžem dať 1000 dolárov každému, kto povie „Och, táto hra ma nudí, pretože už neprináša žiadne prekvapenia.“ Tisíc dolárov! Garantujem to. Dám ich každému, kto sa bude nudiť. No musia byť úprimní...“

Fares sa teda o kvalitu svojej hry určite nebojí. Ako však chce zabezpečiť, aby ho nezahltili trollovia, ktorí budú len kvôli peniazom tvrdiť, že ich hra unudila, to nepovedal.

Či však hra dostojí odvážnym vyhláseniam svojho autora, to uvidíme 26. marca, kedy hra vychádza na PC, Playstaiton a Xbox konzoly.

Zdroj: Gameinformer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk