S dokončením Halo Infinite pomáhajú štúdiu 343 Industries aj tvorcovia Gears 5

S dokončením Halo Infinite pomáhajú štúdiu 343 Industries aj tvorcovia Gears 5

 

Niekoľkí z mnohých.

Halo Infinite je masívnym projektom. Nevieme síce, akú plejádu herných módov má pre nás štúdio 343 Industries prichystané, no môžeme sa spoľahnúť, že v hre uvidíme kampaň, Forge mód a prepracovaný multiplayer. A zdá sa, že štúdio potrebuje každú pomocnú ruku.

Na sociálnej sieti LinkedIn sa totiž u viacerých zamestnancov štúdia The Coalition objavili zmienky o tom, že momentálne pracujú na Halo Infinite spolu so štúdiom 343 Industries. Iba pripomíname, že samotné štúdio 343 Industries má podľa LinkedIn viac ako 500 zamestnancov (reálne však pravdepodobne ešte viac) a už dávnejšie sa potvrdilo, že štúdiu asistujú aj tvorcovia série Forza, Turn 10 Studios.

Ešte minulý rok potvrdilo štúdio 343 Industries, že im s vývojom asistuje aj štúdio Separsoft, ktoré zamestnáva vyše 600 vývojárov naprieč celým svetom a taktiež aj štúdio Skybox Labs.

V hernom priemysle však nejde o nič zvláštne. Pri veľkých projektoch sa veľká časť vývoja posúva pomocným štúdiám. Ako dokonalý príklad môže poslúžiť The Last of Us: Part II na ktorom sa podieľalo vyše 2000 vývojárov.

Halo Infinite príde koncom tohto roka na PC, Xbox One a Xbox Series X/S a bude súčasťou predplatného Xbox Game Pass. 

Zdroj: LinkedIn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk