Hráčsky prieskum naznačuje, že Battlefield 6 zažije premeny herných máp, Battle Pass systém a časť hry bude free-to-play
Fáma

Hráčsky prieskum naznačuje, že Battlefield 6 zažije premeny herných máp, Battle Pass systém a časť hry bude free-to-play

 

Plus ďalší „reálny“ leak.

EA sa už čoskoro chystá na svet vypustiť bombu v podobe predstavenia novej Battlefield hry. Podľa Jeffa Grubba by k jej predstaveniu malo prísť niekedy v priebehu mesiaca máj a vydania by sme sa mali dočkať v tradičnom jesennom okne.

Zatiaľ teda zberáme informácie z nepriamych zdrojov a prvým z nich je vlastne samotné EA, ktoré rozposlalo hráčom dotazník s tým, čo by chceli vidieť v budúcej Battlefield hre, pričom EA sa priamo pýta na aspekty ako:

  • Možnosť že jeden nový alebo existujúci herný mód by bol free-to-play (Battle Royale?)
  • Zmeny herných máp počas fungovania hry
  • Battle Pass systém
  • Systém guildov a klanov do ktorých by sa mohlo pripojiť až 100 ľudí
  • Systém „Weapon Blueprints“

Ako podotkol známy leaker Battlefield a Call of Duty Tom Henderson, teraz je už neskoro na to, aby sa EA pýtalo na to, či hráči chcú tieto prvky v hrách, pretože hra by sa mala blížiť k svojmu dokončeniu a preto tento prieskum smeruje skôr k tomu, ako EA pristúpi k marketingu hry – ak by sa teda hráči vyjadrili, že chcú v hre Battle Pass systém, tak EA ho zahrnie viac do svojho marketingu. Podľa neho sa teda všetky tieto prvky budú v hre vyskytovať.

Medzitým sa však objavil ďalší „insider,“ ktorý o sebe tvrdí, že má informácie o hre. Dôkazy o legitimite poskytol moderátorom subredditu r/Battlefield6 a tí jeho dôkazy potvrdili, no stále je potrebné tieto informácie brať s rezervou. Čo však tento „insider“ tvrdí?

  • Hra bude mať určite Battle Royale mód
  • Hra bude podporovať 128 hráčov, no DICE kladie dôraz na módy, ktoré podporujú menej hráčov
  • V hre sa vyskytnú mapy Wake Island, Metro a Locker
  • Deštrukcia bude fungovať podobne ako v Bad Company – zameraná na mikrodeštrukciu a budeme teda môcť vyrobiť granátometom dieru do budovy. Hra však bude obsahovať j masívnu deštrukciu ako zničenie budov. No tento systém bude menej skriptovaný ako Levolution z Battlefield 4.
Zdroj: Reddit/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk