Pozrite sa, koľko hodín by vám zabralo prejdenie všetkých hier v katalógu hier Xbox Game Pass

Pozrite sa, koľko hodín by vám zabralo prejdenie všetkých hier v katalógu hier Xbox Game Pass

 

Predplatné od Microsoftu sa väčšine hráčov jednoducho oplatí – vzhľadom na počet hier v službe Xbox Game Pass a cene ide o jednoduchú matematiku. Web PCGamesn si však dal tú námahu a vyrátal, ako veľmi je táto ponúka výhodná a koľko hodín zábavy máte teoreticky k dispozícii za 10 eur mesačne.

Stránka sa konkrétne zamerala na katalóg hier dostupný pre Xbox Game Pass na PC. Web napočítal celkovo 251 jeden hier, ktorých prejdenie odhadol – s odvolaním sa na analytické dáta webu „How Long to Beat“ – na vyše 4-tisíc hodín. Nebral pritom do úvahy tituly dostupné v rámci služby EA Play.

Ide, samozrejme, len o približný odhad, pretože nie každému trvá prejdenie hry rovnako dlho. Niektorí hráči sa radi ponáhľajú, zatiaľ čo iní, ako napríklad ja, chodia hore-dole, kochajú sa okolím a musia prešmejdiť každý roh.

Ak patríte k ležérnejším hráčom, Game Pass vám podľa údajov HLB ponúka neskutočných 7392 hodín hrania. To je 308 dní! Ešte vyššie bude číslo pre lovcov trofejí a ľudí, ktorí musia z každej hry vyžmýkať maximum –  14 296 hodín.

Inak povedané, Game Pass je – podobne ako napríklad Netflix – ponúka viac obsahu než sme schopní „skonzumovať“.

Zdroj: PcGamesn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk