Zatiaľ čo Destroy All Humans! 2 je vo vývoji, tak jednotka mieri do Game Passu

Zatiaľ čo Destroy All Humans! 2 je vo vývoji, tak jednotka mieri do Game Passu

 

Všetko neoficiálne.

Remaster Destroy All Humans! bol pre THQ Nordic relatívnym úspechom. Hra sa skoro po vydaní dostala do čiernych čísel, hráčom priniesla závan nostalgie v kategórii hier, ktoré už v dnešnej dobe nevídame bežne.

A vyzerá to tak, že úspech jednotky primäl THQ Nordic, aby pripravili aj remaster druhého dielu. Táto informácia síce zatiaľ nie je oficiálne potvrdená, no asi nám dáte za pravdu, že to tam smeruje. Nemecké štúdio Black Forest Games, ktoré vytvorilo remaster jednotky totiž dostalo federálny grant od nemeckej vlády vo výške 2,23 milióna € na vývoj „akčnej adventúry“ s interným názvom „Project Cattleprod 2.“

A aj keď nikde nie je uvedené, že ide práve o Destroy All Humans! 2, tak Project Cattleprod bol interným označením remasteru jednotky. Takže, ak si pospájate 2+2, tak je všetko jasné.

Navyše, vyzerá to tak, že prvý diel mieri do predplatného Xbox Game Pass. A aj keď ani tu zatiaľ neexistujú oficiálne potvrdenia, tak náznaky sú jasné. Hra totiž dostala svoju položku vo Windows 10 Store a iba málokedy sa na Windows 10 Store dostane hra takéhoto typu bez toho, aby skončila v predplatnom. Ak sa teda chystáte na nákup tejto hry a máte aktívne predplatné na konzole a PC, tak aspoň ušetríte.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk