Next-gen Forza Motorsport si budete môcť zahrať už čoskoro

Next-gen Forza Motorsport si budete môcť zahrať už čoskoro

 

Musíte však patriť medzi vyvolených.

Nová Forza Motorsport, ktorá bola ohlásená v júli minulého roka zatiaľ nemá stanovený dátum vydania, no vieme, že hra príde na PC a Xbox Series X a S. Určite však nečakáme, že sa hry dočkáme v roku 2021, no ak budete patriť medzi tých šťastnejších, tak možno si ju budete môcť zahrať už čoskoro.

Štúdio Turn 10 totiž poupravilo svoj vývojový cyklus a pri reštarte tejto simulačne ladenej série chce do vývoja zahrnúť aj hráčov. Tento proces sa osvedčil pri Microsoft Flight Simulator a Forza bude nasledovať podobným smerom.

To znamená, že ak ste zaregistrovaní do Turn 10 Feedback programu, tak už „čoskoro“ budete mať šancu vyskúšať si novú generáciu série Forza Motorsport. Potvrdil to šéf vývoja hry Chris Esaki. Podľa jeho slov plánuje štúdio uzatvorený test a následné implementovanie spätnej väzby od hráčov.

„Vrámci Xbox Game Studios máme týždenné herné testovanie z ktorého získavame veľké množstvo dát a spätnej väzby na to, ako postupuje vývoj a snažíme sa vypiplať detaily hry tak, aby bolo pretekanie pre každého. Novinkou je však to, že už čoskoro budeme môcť našu vášeň pre Forzu presunúť aj do Forza panelu a hráči tak budú mať možnosť vyskúšať si časti našej Forza Motorsport hry.“

„Budeme prevádzkovať toto testovanie v najbližších mesiacoch a postupne do neho zahrnieme viac a viac ľudí z komunity. Takže ak sa ho chcete zúčastniť, tak sa registrujte na Forza paneli a tak sa dostanete k novým častiam novej hry Forza Motorsport.

Ako sa teda zaregistrovať? Stačí kliknúť na tento odkaz a vyplniť ho. Akurát upozorňujeme, že všetko testovanie bude pravdepodobne spadať pod NDA a tak o ňom nebudete môcť verejne hovoriť.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk