Nová Forza rozdala prvé pozvánky do testovania a vstupuje do novej fázy vývoja

Nová Forza rozdala prvé pozvánky do testovania a vstupuje do novej fázy vývoja

 

Vydanie však zatiaľ v nedohľadne.

Vývoj reštartu série Forza Motorsport od štúdia Turn 10 sa preklenul do ďalšej fázy. Prezradil to šéf vývoja Chris Esaki, ktorý potvrdil, že prvým skupinkám hráčov už boli doručené pozvánky k testovaniu hry.

„Náš prístup k vývoju hry je iný ako kedykoľvek predtým, primárne preto, že čo sa týka niektorých aspektov hry, tak ich budeme vyvíjať spolu s vami, našimi hráčmi a našou komunitou.“

Následne dodal, že už čoskoro budú navyšovať počet hráčov, ktorých pozvali do testovania, takže ak ste sa zaregistrovali, tak sa musíte obrniť trpezlivosťou.

„Náš nový prístup k vývoju nám umožňuje dopracovať niektoré detaily na správnu úroveň, aby sme zabezpečili, že vy, vaši priatelia a komunity, ktoré buduje si budú môcť vychutnať svet Forza Motorsport. Dnes taktiež budeme môcť prezradiť ľudom vo Forza panel, kedy si budú môcť vyskúšať prvú časť hry Forza Motorsport.“

Forza Motorsport zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania, no dočkať by sme sa jej mali na PC a Xbox Series X/S konzoly. Hra bude taktiež súčasťou predplatného Xbox Game Pass.

Zdroj: Turn 10

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk