Séria Battlefield mieri na smartfóny a „veľká“ Battlefield hra bude predstavená už čoskoro!

Séria Battlefield mieri na smartfóny a „veľká“ Battlefield hra bude predstavená už čoskoro!

 

Masívny počet štúdií.

Fanúšikovia série Battlefield už netrpezlivo očakávajú predstavenie novej Battlefield hry. A aj keď tam ešte nie sme (údajne bude predstavená v máji) tak štúdio DICE sa nám prostredníctvom svojho šéfa Oskara Gabrielsona predsa len prihovorilo a naznačilo, čo môžeme od série Battlefield očakávať v najbližšej dobe.

Gabrielson potvrdil, že novej Battlefield hry sa dočkáme v roku 2021. Podľa DICE ide o najväčšiu Battlefield hru v histórii a bude vydaná na PC a konzoly (nebolo však špecifikované, či sa hra dostane aj na staré, alebo iba na nové konzoly). O masívnosti projektu svedčí aj fakt, že okrem švédskej pobočky štúdia DICE na hre pracujú aj štúdiá Criterion, DICE LA a EA Gothenburg (bývalé Ghost Games).

Hra je údajne v móde testovania a dokončovania, aby bola pri svojom vydaní v najlepšej možnej kondícii. DICE sľubuje masívne boj, deštrukciu ktorá „zmení hranie“ a šialenstvo a masívny počet hráčov, ako nikdy predtým. Taktiež nám štúdio sľúbilo, že predstavenia hry sa dočkáme čoskoro.

To však nie je jediný Battlefield projekt. DICE v spolupráci so štúdiom Industrial Toys pracuje na úplne novej Battlefield hre, ktorá príde v roku 2022 na smarftóny a tablety. Hra nebude žiadnym spôsobom prepojená s hlavnou Battlefield hrou a je dizajnovaná tak, aby bola vhodná pre mobilné zariadenia.

Zároveň ale DICE sľubuje, že ak hľadáte niečo, čo sa aspoň priblíži klasickej sérii Battlefield na smartfónoch, tak toto bude pre vás vhodný adpet.

Zdroj: DICE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk